Oferta

 

IMG 8880

Zorganizujemy urodziny dla tojego dziecka w jednej z wybranych salek urodzinowych w sali zabaw Rajtek w Kępie Bogumiłowickiej 40c! 

Zadbamy o obsługę urodzin, aby rodzice jak i dzieci mogli korzystać z udanego czasu
w naszej sali! 

Nasza oferta skierowana jest też do organizatorów imprez okolicznościowych ( festyny, pikniki, wesela, urodziny, imprezy firmowe, szkolne, przedszkolne) którzy pragną zapewnić pełną rozrywkę dla dzieci w różnym wieku.

Oferta skierowana jest również do przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i innych instytucji organizujących imprezę okolicznościową na terenie swojej placówki, w których najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci, a najłatwiej jest dbać o nie na terenie placówki do której uczęszczają a my zapewniamy dojazd do klienta z całą dozą rozrywki.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Stacjonarna Sala zabaw Dziecięcy Raj Rajtek - miejsce o powierzchni 800m2 z zjazdami, dmuchańcami, kulami do skakania oraz salkami tematycznymi na organizację urodzin. 
  • Mobilna Sala Zabaw (Rajtek) -piętrowy autobus z atrakcjami dla dzieci (miękkie, wielobarwne tory przeszkód, suche baseny z kolorowymi kulkami, drabinki, siatki sprężynujące, dwie super zjeżdżalnie, prawdziwy raj dla dzieci.
    Niezależnie od warunków pogodowych, dojedzie na każdą zaplanowaną wcześniej imprezę, by umilić czas milusińskich oraz ich rodziców nawet w pochmurne i deszczowe dni.
  • Kule wodne- Wykonane ze specjalnego i wytrzymałego tworzywa, napełnione powietrzem, pozwalają na aktywną zabawę w specjalnych basenach, świetnie rozwijają  motorykę ruchu u dzieci.
  • Trampoliny-  Trampolina okrągła Plum Produckts o średnicy zewnętrznej 4,3 m. Doskonała na pikniki, imprezy plenerowe, urodziny i wiele, wiele innych imprez.  Maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi 140 kg. Trampolina posiada również siatkę zewnętrzną.
  • Dmuchańce pnematyczne- nadmuchiwane elementy o różnych kształtach, kolorach  i konfiguracjach do zjeżdżania i skakania dla dzieci w różnym wieku, które cieszą się ogromną popularnością wśród imprez dla najmłodszych i zapewniają mile spędzony czas na świeżym powietrzu.

 

  • Zjeżdżalnia Las Deszczowy rajtobus wymiary 6x11x7 m,  od lat 3
  • Plac zabaw Las Deszczowy rajtobus- wymiary 6x7x3.5 m,  od lat 3
  • Mini plac zabaw - 1.5x1.5 m, od lat 2.

 

 

 
Dodatkowa opłata za transport pozostałych atrakcji naliczana jest od 50km uzgadniana indywidualnie.
 

Zapewniamy Klientom wynajem wysokiej jakości, profesjonalnych i bezpiecznych produktów na bardzo atrakcyjnych warunkach. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Jesteśmy pewni, że dostarczone przez nas elementy będą główną atrakcją na każdej imprezie zorganizowanej w plenerze.