Dzięcięcy Raj - Rajtek

page o nasTo plac zabaw charakteryzujący się mobilnością. Nasze przedsięwzięcie zostało stworzone z myślą o najmłodszych, którzy chcieliby uczestniczyć w imprezach, jednak w obawie o problemy logistyczne nie jest to możliwe.

 

Docieramy swoim mobilnym placem zabaw do miejsc w których konieczna lub potrzebna jest właściwa organizacja imprezy, poprzez urozmaicenie czasu najmłodszych poprzez dostęp do wszelkiego typu atrakcji. Jako młodzi ludzie mamy na uwadze radość dzieci, która pozwala nam rozwijać pasję jaką jest wywoływanie radości na ustach dzieci.

 

Jesteśmy odpowiedzią na potrzebę rynku, który oczekuję możliwości dostępu do usługi w miejscu, które jest dla klienta najodpowiedniejsze, dlatego to my dojeżdżamy do klienta, a nie odwrotnie. Chcemy poprzez zabawę i bezpieczeństwo wywołać uśmiech na twarzy dzieci które wejdą do naszego autobusu.

 

Co nas wyróżnia ?

Jako jedyni mamy wszystkie przeglądy techniczne posiadanego sprzętu, oraz autobusu, jak również certyfikaty CE, które gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług.

Posiadamy również pełne ubezpieczenie OC, dlatego każde dziecko korzystające z naszych atrakcji, automatycznie zostaje nim objęte, i nawet najdrobniejsze urazy, które zostały by wywołane w wyniku nieszczęśliwego wypadku mają pełne wsparcie ze strony ubezpieczyciela.

To właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji, i tym chcemy wykazać się jako profesjonalna firma świadcząca usługi mobilnego placu zabaw dla imprez okolicznościowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie dowiedzą się Państwo więcej na temat naszych atrakcji, oraz kontaktu w celu zaczerpnięcia informacji od personelu obsługującego sprzęt.