Dzięcięcy Raj - Rajtek

page o nasTo wiele atrakcji dla twojego dziecka!  Nasze przedsięwzięcie zostało stworzone z myślą o najmłodszych Stacjonarna sala zabaw Rajtek Kępa Bogumiłowicka 40c koło Tarnowa, mobilna sala- autobus Rajtek, miejsca na urodziny, dmuchane atrakcje.

Co nas wyróżnia ?

Jako jedyni mamy wszystkie przeglądy techniczne posiadanego sprzętu, oraz autobusu, jak również certyfikaty CE, które gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług.

Posiadamy również pełne ubezpieczenie OC, dlatego każde dziecko korzystające z naszych atrakcji, automatycznie zostaje nim objęte, i nawet najdrobniejsze urazy, które zostały by wywołane w wyniku nieszczęśliwego wypadku mają pełne wsparcie ze strony ubezpieczyciela.

To właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji, i tym chcemy wykazać się jako profesjonalna firma świadcząca usługi mobilnego placu zabaw dla imprez okolicznościowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie dowiedzą się Państwo więcej na temat naszych atrakcji, oraz kontaktu w celu zaczerpnięcia dokłądnych informacji.