Mobilny plac zabaw Rajtek

IMG 8849Rajtek to mobilna sala zabaw z kulkami, który powstał z myślą o komforcie i bezpiecznej zabawie dzieci. Nasza oferta wyróżnia się tym, iż to nie ty jedziesz aby skorzystać z atrakcji placu zabaw, lecz to właśnie plac zabaw przyjedzie do ciebie

Niepowtarzalny  w swoim rodzaju kolorowy ,piętrowy  autobus-Rajtek. Przekształcony na mobilną salę zabaw dla miluśińskich. 

Największa atrakcja dla dzieci na wszelkiego rodzaju imprezach prywatnych, masowych , pikniki ,festyny,  imprezy sportowe, koncerty, dni miast, dożynki, zakończenie sezonu,  festiwale, otwarcie nowych sklepów, marketów,  prezentacje firm i przyjęciach. Wyposażony we wszystko czego pragną dzieci tj. zjeżdżalnie, baseny z kuleczkami, drabinki, pianki, tor przeszkód oraz miejsce na odpoczynek przy oglądaniu ulubionych bajek.

Rajtek gotowy dotrzeć jest w każde miejsce by spełnić życzenia najmłodszych. 

Zapewnia niezapomniane chwile, kolorowe atrakcje i mile spędzony czas na odjazdowej zabawie. Gwarantuje to swobodę i komfort dla dzieci jak również dla pracowników placówek w których organizowana jest zabawa.